KURUMSAL KİMLİK

Kalıcı bir marka olmakta can alıcı nokta kurumsal kimlik oluşturmaktır. Kurumsal kimlik, bir şirketin varoluşunu belirleyen,misyonunu ve vizyonunu özetleyen en temel gereksinimdir. Logodan başlayan, basılı evraklara, görsel yüze ve kurallar bütününe kadar uzayan çizgide oluşturulan bir kurumsal, markanın bilinirliğini arttırmakla birlikte akılda kalıcı, çarpıcıtasarımlarla markanın, ismin ve misyonun diğerlerinden ayrılarak ön plana çıkmasını sağlar.

GRAFİK TASARIM

Tanıtımın en önemli bileşeni çarpıcı görselliktir. Beklenmedik anda etkileyici olmak, gözün algısına hükmetmek ve akılda kalıcı olmak gibi özel etkiler yaratması hem firmanın bilinirliğini arttırır hem de sanatsal yönüyle prestij kazandırır. Tanıtımın yarısı firma ya da ürünün niteliği ise diğer yarısı da onun albenisiyle gözler önüne serilmesidir.

BASKI HİZMETİ

Her firmanın; ürünlerin etkili pazarlanması konusunda geliştirdiği stratejik plan doğrultusunda firmanın kurumsallığını sağlayacak bütünleyici tasarımlarla hazırladığı, sektördeki konumunu belirleyen en önemli unsurlardan biri basılı işlerdir. Basılı işler firmanın ve ürünün tanıtımını yapmanın yanı sıra kaliteyi, güvenilirliği ve devamlılığı öne çıkartır, firmanın etkileyiciliğini belirler. Bu aynı zamanda firma için “Söz uçar, yazı kalır”ın kanıtıdır.

PROMOSYON

Gelişen ve genişleyen reklam dünyasında, firmalar için promosyon ürünleri artık vazgeçilmez bir hal almıştır. Gündelik hayatta elimizin altında olan ve sürekli kullandığımız envanterler ne kadar dikkat çekmiyor gibi gözükse de en büyük reklamı onlar yaparlar. İşte bunun farkında olan Desen Ajans sizin ve firmanızın markalaşmasına ve reklamını hayatın er alanına taşımasına deneyimli yönetim kadrosu ve uzman ekibiyle yardım eder. Promosyon ürünlerinin dağıtımı ile firmaların amaçları Öncelikli amaç daima satış gücünü desteklemektir.

Afiş Poster Tasarımı - Ajanda Tasarım ve Uygulaması - Ambalaj Kutu Tasarımı - Amblem Tasarımı - Başlıklı Antetli Kağıt Zarf Kartvizit Tasarım ve Uygulaması - Bayrak / Flama Tasarımı - Billboard Tasarımı - Broşür Tasarımı - CD Kapağı Tasarımı - Davetiye ve Zarf Tasarımı - Dergi İlanı Tasarımı - Dergi Kapağı Tasarımı - Direct Mail Tasarımı - Dosya Tasarımı - Etiket Tasarımı Fatura Sevk İrsaliyesi Makbuz Tasarımı - Fotoğraf Çekimi ve Dijital Kayıt - Gazete İlan Tasarımı ve Yayını - Hediyelik Eşya - Katalog Tasarımı - Kitap Kapağı Tasarımı - Kutlama Kartı ve Zarfı - Logo Tasarımı - Menü Mönü Tasarımı - Özel Amaçlı Tasarım ve Uygulamalar Promosyon Süreli Yayın Tabela ve Bez İlan Takvim Tasarımı ve Uygulaması Taşıt Üstü Grafik Tasarımı Yayıncılık Hizmetleri Yönlendirme Pano Tasarımı ve Uygulaması

Teklif Formu

* Teklif Talebinizi sağlıklı değerlendirebilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurunuz