WEB TASARIM ve YAZILIM HİZMETLERİ

Web tasarım konusunda uzmanlık gerektiren tüm hizmetler firmamız bünyesinde müşterilerimize sunulmaktadır. Yayın öncesi hazırlık, strateji belirleme, sitenin oluşturulması ve yayından sonraki tüm süreçlerde çözümleriyle işlerinizin büyük rol oynuyor

gözlem

GRAFİK TASARIM

Tanıtımın en önemli bileşeni çarpıcı görselliktir. Beklenmedik anda etkileyici olmak, gözün algısına hükmetmek ve akılda kalıcı olmak gibi özel etkiler yaratması hem firmanın bilinirliğini arttırır hem de sanatsal yönüyle prestij kazandırır. Tanıtımın yarısı firma ya da ürünün niteliği ise diğer yarısı da onun albenisiyle gözler önüne serilmesidir.

düşünce

KURUMSAL KİMLİK

Kalıcı bir marka olmakta can alıcı nokta kurumsal kimlik oluşturmaktır. Kurumsal kimlik, bir şirketin varoluşunu belirleyen, misyonunu ve vizyonunu özetleyen en temel gereksinimdir. Logodan başlayan, basılı evraklara, görsel yüze ve kurallar bütününe kadar uzayan çizgide oluşturulan bir kurumsal kimlik, markanın bilinirliğini arttırmakla birlikte akılda kalıcı, çarpıcı tasarımlarla markanın, ismin ve misyonun diğerlerinden ayrılarak ön plana çıkmasını sağlar. Tüm içeriği belirleyen ve tek bir dosyada toplanan “Kurumsal Kimlik Kitapları” ile firmaların tüm ihtiyaçları giderilir ve firma yeni bir yüze, yeni bir vizyona sahip olur.

alternatif

BASILI İŞLER

Basılı İşler Her firmanın; ürünlerin etkili pazarlanması konusunda geliştirdiği stratejik plan doğrultusunda firmanın kurumsallığını sağlayacak bütünleyici tasarımlarla hazırladığı, sektördeki konumunu belirleyen en önemli unsurlardan biri basılı işlerdir. Basılı işler firmanın ve ürünün tanıtımını yapmanın yanı sıra kaliteyi, güvenilirliği ve devamlılığı öne çıkartır, firmanın etkileyiciliğini belirler. Bu aynı zamanda firma için “Söz uçar, yazı kalır”ın kanıtıdır.

yaratıcılık

Teklif Formu

* Teklif Talebinizi sağlıklı değerlendirebilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurunuz