“ Kurumsal Aynanız ”


Deneyimli ve donanımlı kadromuzla, tam hizmet ajansı olarak, müşterilerimize; kurumsal çalışmalar, grafik, web tasarım , basılı işler, indoor ve outdoor hizmetler sunarak artı değer katıyoruz.

Sektörde örnek işler yapan ve yaptığı işlerle kalite standartlarını belirleyen art direktör, grafiker, web tasarımcı, metin yazarı ve uygulamacılardan oluşan yaratıcı, profesyonel, becerikli, donanımlı kadromuzla çizgi üstü işlere imza atıyoruz.

Yaptığımız işleri bütüncül bir konsept içinde ele alıp, ayrıntılar üzerinde çok çalışıyoruz, malum “hayat detaylarda gizlidir”.

İstediğiniz proje için önce sizinle ilk görüşmeyi yapıp sizden verileri alıyor, dikkatlice hazırlanan ön çalışmların ardından size iş ile ilgili ilk sunumumuzu yapıyoruz.

Bu aşamadan sonra karşılıklı fikir alışverişleriyle işin son halini belirleyip sonuçlandırıyoruz.

Markanız yalnız kalmasın!

Tüketiciyle karşı karşıya gelinen her noktada onunla iletişim halinde olmak, bitmek bilmeyen bir ihtiyaçtır. İletişim araçlarının çokluğu ve hangisinin ne zaman kullanılması gerektiğinin belirlenmesi ve bu yolla en iyi etkinin alınması tartışılmaz bir gerekliliktir.

Günümüz pazarının en belirgin özelliği arz değil talep pazarı olmasıdır. Yani üretici bazlı düşünmek gerekmektedir. Biz de bu gerçekten yola çıkarak kendi müşterilerinizin istek ve beklentilerinin yerine getirilmesi için ihtiyaçlarınızı bir kez daha gözden geçirmenizin zamanıdır diyoruz.

Desen Ajans olarak dürüstlük, şeffaflık, çabukluk ve çalıştığımız firmalara yansıyacak maliyetlerin azalması amacıyla yola çıktık.

Bilgi ve deneyimlerimizi, pazarlama iletişimi çerçevesinde verilen hizmete yansıtmayı hedefledik.

İhtiyacınıza göre tüm iletişim stratejilerinizi çözümlemek için hazırlandık.

Tecrübelerimizi sizinle paylaşmamıza izin verin!


HEDEFLERİMİZ


Önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamak.

- Kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde lider olmak. - En son teknolojilerden yararlanarak en çabuk sürede hizmet vermek.

- Reklam da bir yatırımdır, bunun bilinciyle sizi doğru hedeflere götermek. - Müşterimizin iş tecrübesinden ve bilgisinden yararlanarak doğru işler yapmak.Teklif Formu

* Teklif Talebinizi sağlıklı değerlendirebilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurunuz