19 Şubat 2014

Web Tasarım Teklif Al

İnternet ve bilişim teknolojileri çağında web siteleri ve interaktif hizmetler, toplumumuzda ve yaşantımızda büyük bir önem kazanarak etkin bir yere sahip olmuştur. Bu nedenle artık tüm firma, kurum ve kuruluşlar hedef kitlelerine hitap etmek ve hizmet sunmak için etkili bir web sitesi yaptırmak ve tasarlatmak istemektedir.

Profesyonel, etkili ve başarılı bir web tasarımı yaptırmak ve tasarlatmak için uygulamanız gereken etkili yollardan biri de web tasarım teklifleri almak ve araştırma yapmaktır.


Web tasarım teklif prosedürleri


Firma, kurum ya da kuruluşunuz için bir web tasarımı yaptırmak istiyorsunuz ve bu sebeple internet ve google üzerinden araştırma yapıyorsunuz. Peki, web tasarım teklifleri nasıl araştırılır, istenir ve alınır?

Hızlı, etkili ve mümkün olduğunca ekonomik bir web tasarım teklifi almak istiyorsanız öncelikle teklif istenilen proje ve çalışma ile ilgili olarak ayrıntılı ve detaylı bir sunum hazırlamanız gerekmektedir. Böylelikle web tasarımı teklifi oluşturulacak proje ile ilgili, web tasarım firması gerekli tüm inceleme ve değerlendirmeleri zahmetsiz, sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirecek ve sizlere yapım süresi, maliyeti ve yapılabilirlik konularında dönüş yapacaktır.


Web tasarım teklifi istenilirken verilmesi ve sunulması gereken bilgiler


Web tasarım teklifleri araştırması ve soruşturması yapılırken karşı tarafa vermeniz ve sunmanız gereken bazı önemli hususlar vardır. Bu hususlar ve konular web tasarım çalışması için teklif oluşturulabilmesi noktasında etkin roller oynamaktadır.

Web tasarımı yapılacak sitenin ortalama kaç sayfa ve bölümden ibaret olacağı.
Faaliyet gösterilecek alan çerçevesinde tasarımı yapılacak web sitesinde bulunacak ortalama ürün ve hizmet miktarı ile grupları.
Ürün ve hizmetler ile ilgili online satış ve pazarlama imkanları.
İnternet ziyaretçilerine ya da web site üyelerine verilecek online hizmetler, nitelikler ve değerler.
Web tasarımı yapılacak site için varsa örnek gösterilecek diğer benzer çizgideki siteler.

Web tasarımı tekliflerinin oluşturulabilmesi ve sunulabilmesi için yukarıda verilen değerler, web sitesi teklifi istenilecek firma ve işletmeye verilmeli ve bunlar çerçevesinde yapılabilirlik, yapım süresi ve maliyeti olarak geri dönüş beklenmelidir.

Istanbulmark Interactive, web tasarım teklif konularında müşterilerine hızlı, etkili ve uygun imkânlar sunarak hizmet vermektedir.


Web tasarım teklifi istenirken dikkat edilmesi gerekenler konular


Firma, kurum ya da kuruluşunuzun web sitesine yaptırmak ve tasarlatmak için web tasarım teklifi araştırmaları yaparken dikkat etmeniz ve üzerinde durmanız gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır.

Bunları belirtmek ve altını çizmek gerekirse şu şekil ve usullerde değerlendirebiliriz.

Web tasarım teklifi istenilen interaktif ajansın özellik, nitelik ve sunduğu imkânları.
Web sitesi tasarım teklifi alınacak interaktif web ajansın, çalışma şekli, alt yapısı.
İnternet sitesi teklifi sunacak web tasarım firmasının tasarım bakış açısı ve marjinalliği.
Daha önce ürettiği tasarımlar, çalışmalar ve referansları.
Web tasarımı teklif çıkarması istediğiniz firmanın sektörel fiyatlarının ortalama uygunluğu

Gibi hususlarda internet sitesi için teklif isteyeceğiniz interaktif web ajans üzerinde değerlendirme yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde, her ne kadar uygun ve ekonomik maliyetler ile sizlere teklifler sunsa da yapacağı çalışmalar ve projeler bu yönde amatör ve başarısız olarak geri dönüş yapabilmektedir. Mümkün olduğunca profesyonel ve kurumsal web tasarım firmalarından teklif istemelisiniz.

Firmamız, web tasarım teklifleri konusunda, profesyonel ve kurumsal olarak faaliyet göstermekte olup, etkili, hızlı ve uygun tekliflerle web tasarım hizmetleri sunmaktadır.

Teklif Formu

* Teklif Talebinizi sağlıklı değerlendirebilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurunuz