1. Web sayfanızı düzene


. Her şeyi hızlı ve mümkün olduğunca kullanımı kolay olmak istiyorum. Son derece kendini açıklayıcı gezinti yapmak, birileri yapmak zorunda olduğu seçenek sayısını en aza indirmek ve onları mümkün olduğunca çabuk aradığınızı olsun yardımcı olur.
 

2. Iyi bir kullanıcı arayüzü tasarımı uygulama. 


başlık gibi web sitesinin çeşitli unsurları, konumlandırma, her sayfada aynı yerlerde kenar çubuğunu, logolar, grafikler ve metin, sitenizin gezilebilir ve sezgisel yapacaktır.

Her sayfanın üstünde aynı başlangıç ​​tutun. Olsun ya da olmasın sitenizin içeriği her sayfanın üst özdeş olduğundan emin bir zorunluluktur yapma, birçok yinelenen unsurları için oldukça rahat.
Sizin tasarım mantığı kullanabilirsiniz. Tek bir sayfada elemanları önemine göre veya konuya göre mantıksal olarak sipariş edilmelidir, sitede çeşitli sayfaları aynı şeyi yapmalı.
 

3.Tutarlı bir stil oluşturun. 


düzen sitenize yapısal tutarlılık vermek gerekir iken, stil o tematik uyum vermelidir. Iki ya da üç ana renk ile sopa ve onlar da uyum emin olun.Çok yazı stilleri veya boyutlarını kullanarak kaçının, bir kaç arasında geçiş planı yaparsanız, emin olun onları her sayfada aynı şekilde kullanmaya dikkat edin.

Kullanın Cascading Style Sheets (CSS) üniforma tarzı yönetmek ve daha kolay her bireyin sayfasına gitmek zorunda kalmadan bütün bir web sitesi üzerinden öğeleri değiştirmek için yapmak.
 

4. Okunabilirliği en üst düzeye çıkarmak. 


okumak daha küçük bölümlere ayırmak için metin kolaylaştırmak için. Bölümlerin her biri ayrı alt başlıklar ve uygun bir boşluk kullanın. Konuların hiyerarşisini ve önemini göstermek için cesur ya da farklı büyüklükteki yazı tiplerini kullanın.

Metin işleme dikkat edin. Yazı çok küçük yapmak, ve büyük metin blokları daha okunabilir hale getirmek için satır aralığını genişletmek etmeyin. Metin büyük blokları okumak zor olacak, bunun yerine küçük paragraflar halinde bu break up.
 

5. Web sitenizin evrensel okunabilir hale getirmek. 


standart HTML kullanın ve bir tarayıcı tek bir marka veya sürüm için mevcuttur etiketleri, özellikleri ve eklentileri kaçının.

En modern tarayıcılar ve bilgisayarların karmaşık görüntüleri işleyebilir rağmen sizin resimlerinizi daha küçük boyutta ve web için optimize devam ederseniz, her şey biraz akıcı olacak. Hız için ihtiyaç karşı kalitesi için arzu dengeleyin.
 

6. Web sitenizi test edin. 


her bağlantı beklediğiniz gibi çalışır, ve görüntüler düzgün göründüğünü emin olun.

Eğer hedef kitle üyeleri netlik sınamak ve tasarım kullanım kolaylığı, ve web sitenizde size geribildirim alarak bazı kullanılabilirlik testleri yapmak isteyebilirsiniz.

 

Teklif Formu

* Teklif Talebinizi sağlıklı değerlendirebilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurunuz